The Greatest Guide To Fiziksel Sunucu

Sunucularımızda kullandığımız yüksek verimliliğe sahip işlemciler pazardaki alternatiflere göre %two hundred'e kadar daha yüksek performans vaad etmektedir. Aşağıda konu ile ilgili gerçekleştirilen karşılaştırmalı benchmark testlerinin sonuçlarını görebilirsiniz*

göre alt yapımızı şekillendiriyor ihtiyaçlarınızı maksimum oranda karşılamayı hedefliyoruz.

Bizimle iletişime geçin, measurement özel ekonomik sunucu teklifimizi birlikte oluşturalım Canlı Destek

TIER3+ Ne Anlama Gelmektedir ? TIER veri merkezlerinin altyapısının değerlendirilmesi sonucu oluşturulmuş dört ayrı kateli sınıflandırmasıdır. TIER kategorileri yüksek erişilebilirlik sağlamak advertına sistemlerin gereksinimlerinden bir veya bir kaç fazlasıyla yedeklenmesi sonucu ortaya çıkan yapılardır.

Bu sayede aldığınız sunucuyu maksimum performansla ve sorunsuz kullanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

Yedekleme ve İş Sürekliliği: Sanal sunucular, yedekleme ve iş sürekliliği konusunda daha kolay yönetim imkanı sunar. Sanal makinelerin yedeği alınabilir ve hızlı bir şekilde başka sunuculara taşınabilir.

Bizimle iletişime geçin, dimensions özel ekonomik sunucu teklifimizi birlikte oluşturalım Canlı Destek

Bulut sunucular arasında özel izolasyon teknikleri sayesinde hem veri güvenliği sağlanır hem de performans kaybı yaşanması more info önlenir. Özel veri depolama ve sanallaştırma teknikleri sayesinde %a hundred bulut sunucu yedekliliği sağlanmış olur. Bulut Sunucu sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz

Hız da olduğu kadar depolamada da kurumsal destek hissini dimensions verecek olan bir donanım sunulur. Hem aktif hem de pasif yedekleme sistemi ile SSD disklerde en yüksek performansa SSD SAN depolama altyapısı da sağlanır. Altyapımızı her geçen gün yeni teknolojileri takip ederek güncellemeye devam etmekteyiz. Amacımız kusursuz bir alt yapı ile müşterilerimize en iyi hizmeti en hızlı şekilde sunmaktır.

Her fiziksel sunucu, sunucu donanımıyla doğrudan etkileşime giren tek bir işletim sistemi üzerinde çalışır. Sunucuya yüklenen herhangi bir uygulamanın bu işletim sistemiyle uyumlu olması gerekir.

Sunuculara paylaşımsız olarak 1GB hat üzerinden 100Mbps hat imkanı sunulur. Trafik kotasını aştığınızda herhangi bir kesinti ya da yavaşlama yaşamazsınız.

Kiralık sunucu hizmetlerinin erişimleri Comnet Veri Merkezi tarafından tamamı yedek alt yapı üzerinden sağlanmaktadır.

Bir web sitesini hızlandırmanın en etkili yolu ve ilk adımı;güçlü sunucular üzerinde barındırıldığından emin olmaktır. Bu nedenle Internet sitesi sahiplerinin sunucular hakkında bilmesi gereken detaylara değindiğimiz Sunucu Nedir?adlı yazımıza göz atmanızı öneririz.

Intel X ve E gibi eski Xeon işlemci modellerine kıyasla, daha yüksek verimlilik sağlayan E5 v2 ve v4 işlemci modellerini tercih ediyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *